Про нас

  • Home
  • /
  • Про нас


Справжня еволюція можливостей від скіна до грандіозних фасадних конструкцій!

Тайгер сміливо поєднує прогресивні технології, унікальні розробки креативної команди та витончену інтуїцію, щоб створювати ексклюзивні вироби, декори та колекції приголомшливої естетичності та функціональності!

Скло, яке у Тайгер в ДНК, не перестає технологічно еволюціонувати, надаючи свободу творити без будь-яких обмежень у стилі.

У поєднанні з іншими, іноді зовсім неймовірними матеріалами, скляний арт від Тайгер втілює в життя найсміливіші дизайнерські рішення, наповнюючи їх унікальними текстурами та витонченими кольорами.

Продукція Тайгер універсальна для будь-яких стилів та напрямків та має найширший діапазон застосування. Панно та декори з нанотехнологічною печаткою на склі, дереві та композиті, фасади, декоративний триплекс, будь-які види огорож, меблі та аксесуари будь-якого ступеня складності – можливості Тайгер надихають на безпрецедентні дизайнерські рішення!

Протягом ось уже 16 років ми не перестаємо вдосконалюватися, приділяти пильну увагу новітнім тенденціям, прогресивним технологіям та потребам ринку, і продовжуємо вражати наших клієнтів приголомшливими інноваційними рішеннями.

Розкішні вироби, виготовлені Тайгером, прикрашають багато фешенебельних об’єктів України: Бізнес-центр класу А ”Astarta”; Бізнес-центр“IQ”, ”Tsarsky Cityy Resort”; КВЦ ”Парковий”; ЖК – ”Тетріс Хол”, ”Централ Парк”, ”Зарічний”, ”Французький Бульвар”; Дитячий садок ”Leap Kids”; Офісні приміщення компанії ДТЕК; Готелі “Aloft”, “Bankhotel”, м. Львів; Бутік готель “11Mirrors”; Готельно-розважальний комплекс Verholy Relax Park; ЦУМ, ”Арена”; Спортивний комплекс ”Аквалайф”, Ресторани: ”CHI”, ”Mur Mur”, ”Sazhsa”, ”Corvina”, ”TEVA” та ін.

Компанія Тайгер з гордістю та любов’ю представляє свою продукцію, що поєднує у собі надійність, якість та артистичну індивідуальність кожного декору.

Наші клієнти